Blaine Yapı Kimyasalları Üretim Sanayi ve Ticaret Ltd.

| English |Russia| Arabic |    

Blaine Yapı Kimyasalları

Hakkımızda

Şirketimiz 2010 yılı başında  %100 Türk sermayesi  ile kurulmuştur. Firma ortaklarımız ve çalışanlarımız,  yapı kimyasalları sektöründe  deneyimli, eğitimli, müşteri  beklentilerinin farkında ve teknik bilgi yönünden son derece donanımlı  kişilerden oluşmaktadır.

 

Amacımız, çimento ve beton kimyasalları pazarında uzun yıllarda edinilen deneyimlerimizi müşterilerimize ve genel olarak sektörümüze en verimli şekilde aktarabilmek, oluşturduğumuz ve sektörümüzdeki  en kapsamlılarından birisi olan teknoloji ve laboratuar altyapımız ile müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilecek ürünleri geliştirmek, müşteri odaklılığımızı her zaman korumak,  geliştirmek ve sürekli iyileştirmek,  iş sağlığı ve çevre güvenliği açısından sektöründe örnek gösterilebilecek firmalardan birisi olabilmek ve sonuçta Türkiye yapı kimyasalları sektörünün lider firmalarından biri haline gelmektir.

 

Blaine Yapı Kimyasalları olarak konularında uzmanlaşmış çeşitli yabancı firmalar ile yine sektörün beklentileri ve gelişim eğilimleri doğrultusunda çeşitli çözüm ortaklıkları; ve gelecekte olası ortaklıklar üzerinde de çalışmalarımız başlamış ve devam etmektedir.

Çimento Kimyasalları
Çimento Kimyasalları

Çimento için Mukavemet Arttırıcı, Öğütme Kolaylaştırıcı, Tonaj Arttırıcı ve Farin Öğütme Kolaylaştırıcı Kimyasal Katkı Maddeleri.

Beton Kimyasalları
Çimento Kimyasalları

Beton için Yüksek Kıvam Koruma ve Su Kesme Özellikli Akışkanlaştırıcı, Priz Hızlandırıcı ve Priz Geciktirici Kimyasal Katkı Maddeleri.

Pilot Çimento Üretimi
Pilot Çimento Üretimi

Çimento Kimyasalları Laboratuvarında, çeşitli kompozisyonlarda ve inceliklerde çimento üretilip, elde edilen çimentoların İncelik, Blaine, Priz Süreleri ve Mukavemet testleri yapılmaktadır.

Pilot Beton Üretimi
Pilot Beton Üretimi

Beton Kimyasalları Laboratuvarında, beton tesislerinin talepleri doğrultusunda, çeşitli özelliklerde beton üretilip, elde edilen betonların fiziksel özellikleri incelendikten sonra, işletmeye özel beton katkıları geliştiririlmektedir.