Blaine Yapı Kimyasalları Üretim Sanayi ve Ticaret Ltd.

| English |Russia| Arabic |    

Blaine Yapı Kimyasalları Laboratuvarı

Laboratuvar

Blaine Çimento ve Beton Kimyasalları Laboratuvarları

Blaine Çimento, Beton ve Mineral Kimyasalları Laboratuvarlarında, işletmelerin kullandığı hammaddeler ve üretim süreçleri gözönünde bulundurularak, özel kimyasal katkılar geliştirilmektedir.

Pilot Çimento Üretimi
Pilot Çimento Üretimi

Çimento Kimyasalları Laboratuvarında, çeşitli kompozisyonlarda ve inceliklerde çimento üretilip, elde edilen çimentoların İncelik, Blaine, Priz Süreleri ve Mukavemet testleri yapılmaktadır.

Pilot Beton Üretimi
Pilot Çimento Üretimi

Beton Kimyasalları Laboratuvarında, beton tesislerinin talepleri doğrultusunda, çeşitli özelliklerde beton üretilip, elde edilen betonların fiziksel özellikleri incelendikten sonra, işletmeye özel beton katkıları geliştiririlmektedir.

Mineral Öğütme Laboratuvarı
Mineral Öğütme Laboratuvarı

Mineral Öğütme Laboratuvarında, Mineral Firmalarının istekleri doğrultusunda, çeşitli inceliklerde mineral öğütmesi yapıp, işletmeye özel kimyasal katkı maddeleri geliştirilmektedir.

Çimento Kimyasalları
Çimento Kimyasalları

Çimento için Mukavemet Arttırıcı, Öğütme Kolaylaştırıcı, Tonaj Arttırıcı ve Farin Öğütme Kolaylaştırıcı Kimyasal Katkı Maddeleri.

Beton Kimyasalları
Beton Kimyasalları

Beton için Yüksek Kıvam Koruma ve Su Kesme Özellikli Akışkanlaştırıcı, Priz Hızlandırıcı ve Priz Geciktirici Kimyasal Katkı Maddeleri.

Mineral Kimyasalları
Mineral Kimyasalları

Tonaj Arttırıcı olarak da bilinen Mineral Öğütme Kolaylaştırıcı Kimyasal Katkılar, ince ve süper ince öğütmelere uygun olarak tasarlanmıştır.