Blaine Yapı Kimyasalları Üretim Sanayi ve Ticaret Ltd.

| English |Russia| Arabic |    

Blaine Mineral Öğütme Laboratuvarı

Mineral Öğütme Laboratuvarı

Laboratuvarlarımızda Mineral firmalarının istekleri doğrultusunda çeşitli inceliklerde mineral öğütmesi yapılabilmektedir, bu sayede Mineral firmalarının istedikleri inceliğe ulaşılıp ulaşılamayacağı ve elde edile ürünlerin mineral müşterilerinin isteklerine uygun olup olmadığı araştırılabilmektedir, bu şekilde Mineral firmalarının yapılacak değişiklikleri öngörmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca sunulan çözümlerin ekonomik olup olmadığı ve firmaya ne katkı sağladığı önceden tahmin edilebilmektedir.

Öğütme Kolaylaştırıcılar ile Endüstriyel Testler

Laboratuvar denemeleri ile önerilecek ürün veya ürünler tesbit edilmekte daha sonra önerilen ürünün mineral firmasının öğütme prosesine uygun olup olmadığı ve sahada ürüne nasıl etki ettiği araştırılmaktadır, endüstriyel denemeler uzman kadromuz tarafından minera firmasının yetkilileri ile birlikte oluşturulan program doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Yüzey Kaplayıcılar için de aynı uygulamalar yapılabilmektedir.

Mineral Değirmeni

Özel Olarak Tasarlanmış Bilyalı Değirmen

Stok Tankları ve Dozaj Pompaları

Gerekli hallerde bu teçhizatlar Blaine tarafından sağlanmakta ve firmalara ücretsiz olarak kullandırılmaktadır.

Mineral Kimyasalları
Mineral Kimyasalları

Tonaj Arttırıcı olarak da bilinen Mineral Öğütme Kolaylaştırıcı Kimyasal Katkılar, ince ve süper ince öğütmelere uygun olarak tasarlanmıştır.