Blaine Yapı Kimyasalları Üretim Sanayi ve Ticaret Ltd.

| English |Russia| Arabic |    

Çimento KimyasallarıBeton Kimyasalları

Beton için Yüksek Kıvam Koruma ve Su Kesme Özellikli Akışkanlaştırıcı, Priz Hızlandırıcı ve Priz Geciktirici Kimyasal Katkı Maddeleri.

Beton için Süper Akışkanlaştırıcı Kimyasallar

Blaine Beton Süper Akışkanlaştırıcı Kimayasalları, karma suyunu azaltmak suretiyle erken ve son dayanımları arttırmak ve betona yüksek düzeyde akışkanlık sağlamak için geliştirilmiş kimyasal katkılardır.

Blaine Beton Süper Akışkanlaştırıcı Kimayasalları, beton karışım suyunu arttırmadan, işlenebilirliği büyük ölçüde iyileştirirler. Bu etkilerinin yanında priz sürelerinde gecikmeye veya betonda ayrışmaya neden olmazlar. Kıvam koruma özelliği sayesinde taze betonda vibrasyon gerekliliğini ciddi düzeyde ortadan kaldırırlar.

Bu katkılar, beton karışımlarının bileşim tasarımına ve kullanım dozuna bağlı olarak, katkısız betona kıyasla, erken ve son dayanımları arttırarak beton üretimlerinde tasarrufu arttırır. Bu ürünler, aynı zamanda betonun su geçirimsizlik özelliklerini geliştirirler. Su içeriğini de azalttıklarından, betonun don ve suya karşı direnci arttırırlar.

Blaine Beton Süper Akışkanlaştırıcı Kimayasalları, klorür içermediklerinden beton donatılarına zarar vermez.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizlerle irtibata geçiniz.

Tonaj Arttırıcılar