Blaine Yapı Kimyasalları Üretim Sanayi ve Ticaret Ltd.

| English |Russia| Arabic |    

Çimento KimyasallarıBeton Kimyasalları

Beton için Yüksek Kıvam Koruma ve Su Kesme Özellikli Akışkanlaştırıcı, Priz Hızlandırıcı ve Priz Geciktirici Kimyasal Katkı Maddeleri.

Beton Kür Malzemeleri

Blaine Beton Kür Malzemeleri, taze veya sertleşmiş betonun rahat kür alması için kullanılan, tek bileşenli, parafin bazlı kür malzemeleridir. Bu ürünler, kullanıma hazır olarak ambalajlanır ve taze dökülmüş beton veya harç üzerine püskürtülerek, yada rulo ile, yüzeyde ince bir tabaka yaratacak şekilde uygulanır.

Blaine Beton Kür Malzemeleri, betonun su geçirimsizliğini arttırır. Beton yüzeyinde oluşturdukları film tabakası ile betonun kürlenmesi sırasında gerekli olan suyun uzun süre beton içinde kalmasını sağlarlar. Bu sayede betonu, süratli su kaybına ve buna bağlı çatlamalara karşı korur.

Blaine Beton Kür Malzemeleri, diğer kürleme yöntemlerine oranla işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Solvent içermez, yanıcı ve/veya parlayıcı değildirler. Kokusuzdurlar, kapalı mekanlarda rahatlıkla kullanılabilirler. Beton ile etkileşmediğinden, betonun özelliklerini ve görüntüsünü etkilemezler. Betonun kürlemesini tamamlaması ardından, beton yüzeyinden su ile yıkanarak kolaylıkla uzaklaştırılabilirler.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizlerle irtibata geçiniz.

Tonaj Arttırıcılar